Rychlý prodej

Mé jméno je František Starý. Jsem vlastníkem bytu 3+1 v Kolíně. Zemřeli mi rodiče a já jsem ke svému překvapení zdědil velmi pěkný stavební pozemek kousek za Kolínem.

Rodinná rada rozhodla, že se bude stavět. Zadali jsme poptávku stavebním firmám, vybrali jsme si tu nabídku, která byla pro nás finančně dostupná.

Začalo se stavět, dle Smlouvy o dílo měl být celý RD postaven za 3.000.000,- Kč. Tuto částku jsme si zajistili hypotékou, splátky byly tak akorát. Stavební firma stavěla, my platili faktury a vše se zdálo být v pořádku.

Najednou stavební firma přišla s tím, že se stavba prodraží a to o cca 500.000,- Kč, prý vícepráce. Co teď? Prodat co nejrychleji byt, aby se stavba mohla dokončit.

Obrátili jsme se na RK Evropu a požádali jí o rychlý prodej. Byt nám ocenili o trochu méně, ale vzhledem k tomu, že jsme peníze nutně potřebovali, tak jsme souhlasili. Díky rozsáhlé inzerci a databázi klientů se našel kupec do týdne. RK Evropa nám dokonce domluvila s kupujícím, že v bytě ještě můžeme 2 měsíce bydlet, než se dostaví náš RD. Prostě vše dopadlo báječně a ještě nám z prodeje bytu zůstala velmi slušná sumička.


KONTAKTUJTE NÁS

Volejte nebo pište SMS
734 366 366


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PŘÍBĚHY

Výkupy nemovitostí

Jmenuji se Michal Tůma. Vlastním rodinný dům 3+1 v Říčanech u Prahy. Hypotéku jsem již splatil, byl

Číst dále