Záloha 500.000,- Kč

Jmenuji se David Veselý. Byl jsem vlastníkem bytu v Praze 6. Cena bytu 3+1 byla odhadnuta na 3.500.000,- Kč. V bytě jsem žil s manželkou a jedním dítětem. Starší dcera se vdala, odstěhovala se do manželova bytu mimo Prahu. Mají spolu dvě děti.

Před měsícem se rozvedli a bývalý manžel moji dceru vystěhoval a nastěhoval si do bytu přítelkyni. Dcera i se svými dětmi se nastěhovala k nám  do 3+1. Situace neudržitelná. Našel jsem si hezký,starší RD 5+1 v Uhříněvsi za  4.300.000,- Kč.

Podmínkou prodeje bylo složit 400.000,- Kč rezervační zálohy a doplatek do 3 měsíců. Samozřejmě jsem takovou částkou nedisponoval. Obrátil jsem se na RK Evropa s dotazem, zdali by mi nepomohli. Obratem mi navrhli řešení- za můj stávající byt 3+1 mi vyplatili zálohově 500.000,- Kč s tím, že mi zařídí prodej bytu.

Nabídka v současné době převyšuje poptávku a lhůta doplatku se velmi rychle blížila, kupec nikde. RK Evropa tedy ode mě byt vykoupila za velmi dobrou cenu, peníze jsem měl na účtu a zbýval jen malý nedoplatek na RD v Uhříněvsi. RK Evropa mi zařídila velmi výhodnou hypotéku a nyní je RD náš a jsme opět všichni pohromadě bez stresů a starostí.


KONTAKTUJTE NÁS

Volejte nebo pište SMS
734 366 366


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PŘÍBĚHY

Výkupy nemovitostí

Jmenuji se Michal Tůma. Vlastním rodinný dům 3+1 v Říčanech u Prahy. Hypotéku jsem již splatil, byl

Číst dále