Vaše příběhy

Na této stránce naleznete příběhy občanů, které potkalo to co vás.

Vyřešení exekuce

Jmenuji se Kateřina Veselá. Před šesti lety jsme si koupili na hypotéku rodinný domeček, podle našich snů a hlavně možností, kousek za Prahou. S manželem a jedním dítětem jsme poctivě spláceli hypotéku. K naší nemalé radosti se nám narodilo další dítě.

Více


Výkupy nemovitostí

Jmenuji se Michal Tůma. Vlastním rodinný dům 3+1 v Říčanech u Prahy. Hypotéku jsem již splatil, byl jsem bez starostí. Pracuji jako IT specialista na volné noze. Na internetu jsem si přečetl zajímavou pracovní nabídku, která mě oslovila.

Více


Záloha 500.000,- Kč

Jmenuji se David Veselý. Byl jsem vlastníkem bytu v Praze 6. Cena bytu 3+1 byla odhadnuta na 3.500.000,- Kč. V bytě jsem žil s manželkou a jedním dítětem. Starší dcera se vdala, odstěhovala se do manželova bytu mimo Prahu.

Více


Rychlá půjčka

Jmenuji se Martin Straka. Vyrazil jsem s rodinou na vysněnou dovolenou, na kterou jsme šetřili celý rok. U moře bylo báječně, vše nám vyšlo na jedničku.

Více


Rychlý prodej

Mé jméno je František Starý. Jsem vlastníkem bytu 3+1 v Kolíně. Zemřeli mi rodiče a já jsem ke svému překvapení zdědil velmi pěkný stavební pozemek kousek za Kolínem.

Více

KONTAKTUJTE NÁS

Volejte nebo pište SMS
734 366 366


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PŘÍBĚHY

Výkupy nemovitostí

Jmenuji se Michal Tůma. Vlastním rodinný dům 3+1 v Říčanech u Prahy. Hypotéku jsem již splatil, byl

Číst dále